تعویض صفحه کلاج خودرو در محل

تعویض صفحه کلاج خودرو در محل


تعویض صفحه کلاچ خودرو در محل تهران دیاگ

تعویض صفحه کلاچ خودرو در محل : خودروها در هنگام استفاده و پس از مدتی دچار مشکلاتی در بخش های مختلف آن می شود و یکی از بخش هایی که معمولا و به دلایلی دچار مشکل و نقص می شود ، صفحه کلاج خودرو می باشد .

تعویض صفحه کلاچ خودرو در محل یکی از راحت ترین اقدام می باشد که نیازی به مراجعه مستقیم افراد به تعمیرگاه ها ندارد .

تعویض کار سیار صفحه کلاچ

خودروها نیز مانند دیگر وسایل بعد از مدتی که از آن ها استفاده شود ، قطعاتش مستهلک می شود و باید نسبت به اقدام به موقع این قطعات اقدام شود .

از جمله قطعات مهم خودروها ، صفحه کلاچ می باشد و واسط بین موتور و جعبه دنده می باشد یعنی به عبارتی می توان گفت نیرو و انرژی را از موتور ماشین به جعبه دنده انتقال می دهد و به راننده کمک می کند به راحتی به تعویض دنده اقدام کند .

گاهی پیش می آید که در هنگام گرفتن کلاج و تعویض دنده مشکل پیش می آید و این کار به راحتی انجام نمی گیرد و این مشکل بیشتر زمانی که از کلاج خودرو به وفور استفاده شود و معمولا رانندگان تازه کار چون مدت طولانی تری کلاج را نگه می دارند پس از مدتی مجبور به تعویض صفحه کلاج خودرو خود می شوند .

تعویض صفحه کلاج خودرو در مواقعی که افراد قادر نیستند به دلایلی مانند فاصله زیاد و یا نا آشنا بودن با منطقه به تعمیرگاه مراجعه نمایند .

در این مقاله از تهران دیاگ به نحوه و چگونگی تعویض صفحه کلاج خودرو بصورت سیار می پردازیم .

نحوه تعویض صفحه کلاچ خودرو ؟


در مواقعی پیش می آید که صفحه کلاج خودرو دچار اختلالاتی می شود و می بایست نسبت به تعویض آن اقدام کنیم . برای این کار هم می توان به تعمیرگاه تهران دیاگ مراجعه نمود .

اما گاهی که فاصله زیادی با تعمیرگاه ها داریم می توانیم به راحتی و تنها با تماس گرفتن با مرکز تخصصی تهران دیاگ در این زمینه به تعویض صفحه کلاج خودرو در محل بپردازند و یا خود نیز با آموزش هایی که از سایت تهران دیاگ در این زمینه می گیرد نسبت به تعویض صفحه کلاج خودرو در محل اقدام نمایند .

زمانی به می توان به تعویض صفحه کلاج خودرو در محل اقدام نمود که صفحه کلاج به دلایل زیر دچار مشکل گردد :


۱ . زمانی که قصد داشته باشیم در مسیری که سراشیبی یا سرپایینی باشد با خودرو رو خود حرکت کنیم و متوجه شویم خودرو در حرکت مشکل داشته باشد .
۲ . اگر زمانی که تازه خودرو را به حرکت در آورده ایم ولی به راحتی سرعت آن افزایش پیدا نکند ، به طور قطع صفحه کلاج آن مشکل دارد، همچنین زمانی که سرعت ماشین به طور غیر طبیعی بالا رود باز هم می توان گفت در صفحه کلاج مشکل ایجاد شده است .

مزایای تعویض صفحه کلاج خودرو در محل :


اگر ما برای تعویض صفحه کلاج قادر نباشیم به تعمیرگاه ها مراجعه نماییم ، به راحتی می توان با تماس گرفتن با متخصصین و تکنسین های تعمیر خودرو به راحتی نسبت به تعویض صفحه کلاج خودرو در محل اقدام نماییم

و با این کار به راحتی از میزان هزینه های که با مراجعه به تعمیرگاه بر ما تحمیل شود ، جلوگیری کنیم ، همچنین این کار سبب صرفجویی در زمان ما می شود . علاوه بر اینها تعویض صفحه کلاچ خودرو سبب می شود به راحتی قطعات ارزان تری را استفاده نماییم .

سوالات متداول
 • آموزش تعویض صفحه کلاچ پژو ۴۰۵
 • فیلم کامل تعویض صفحه کلاچ پراید
 • آموزش تصویری تعویض دیسک و صفحه کلاچ پراید
 • نحوه تعویض دیسک و صفحه ۴۰۵
 • آپارات تعویض صفحه کلاچ پراید
 • کوبیدن صفحه کلاچ
 • اگر صفحه کلاچ عوض نشود
 • هزینه تعویض صفحه کلاچ پراید

خدمات تهران دیاگ
 1. تعمیر خودرو آنلاین بی ام و
 2. مکانیکی خودرو
 3. خدمات آنلاین توسط مکانیک سیار
 4. تعویض باتری
 5. تعویض شمع و وایر
 6. تعویض لنت ترمز
 7. برق و باتری
 8. سوخت رسانی
 9. کارشناسی خودرو
 10. جلو بندی خودرو
 11. صافکاری و نقاشی
 12. دیاگ خودرو
 13. سرویس دوره ای خودرو
 14. بنزین در محل
 15. کارواش در محل
 16. تعمیرکار سیار
 17. تنظیم دمای خودرو
 18. تعویض سنسور دمای خودرو
 19. بنزین سیار
 20. تعویض صفحه کلاچ
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  به مکانیک نیاز دارید؟ تماس بگیرید!