تعویض صفحه کلاچ لکسوس ES 350

تعویض صفحه کلاچ لکسوس ES 350 تهران دیاگ تعمیرگاه تخصصی لکسوس و تویوتا

تعویض صفحه کلاچ لکسوس ES 350 تهران دیاگ تعمیرگاه خودروهای خارجی و مدل بالا : صفحه کلاچ یک قطعه مصرفی مهم در خودرو می باشد . تعویض دنده ها و انتقال نیرو در خودرو توسط این قطعه صورت میگیرد .

هر قطعه ای در خودرو یک عمر مفیدی دارد که پس از پایان آن باید آن را تعویض نمود . اما موارد زیادی در مدت و زمان عمر مفید قطعه دخیل هستند.

سالم بودن دیگر قطعات، رانندگی ها سالم و ترمز و کلاچ گرفتن های بموقع و پرهیز از ترمز و کلاچ بی رویه در سلامت این قطعه بسیار موثر می باشد.

گالری

از کجا بدانیم زمان تعویض دیسک و صفحه می باشد؟

زمانی که به خودرو گاز میدهید اما شتاب نمیگیرد . زمانی که دنده ها بدرستی جابجا نمیشود بخصوص دنده 2 و 5 ، این موارد ساده ترین مواردی است که نشان میدهد نیاز به تعویض دیسک و صفحه داریم .

نمی توان برای تعویض این قطعه مدت ثابتی را مشخص نمود معمولا بسته به نواع رانندگی و مراقبت های راننده عمر مفید این قطعه رقم میخورد . اما در بسیاری موارد رانندگی سالم و رعایت اصول رانندگی صحیح میتواند عمر قطعات را بیشتر کرد و از هزینه های بی رویه و تعمیرات بی رویه خودرو جلوگیری نمود.

رانندگی در ترافیک ها و مدام کلاچ گرفتن ، رانندگی در سرعت کم و مدام پا روی کلاچ گذاشتن ، سرعت زیاد داشتن در سراشیبی ها و رانندگی های نا سلام از عواملی است که در تمام شدن دیسک و صفحه دخیل هستند.

زمانی کi در حال رانندگی هستید و متوجه میشوید که هر چه گاز میدهید ماشین شتاب و سرعت نمی گیرد و یا جا نرفتن دنده ها بخصوص دنده 2 و دنده عقب و همچنین درست جا نرفتن دنده ها نشان دهنده زمان تعویض این قطعه می باشد.

تعمیر موتور و جلوبندی لکسوس ES 350

سرویس دوره ای

سرویس دوره ای خودرو یعنی هر از مدتی که برای هر خودرو در دفترچه راهنمای ان آمده است ، خودرو را جهت چکاپ و معاینه های فنی به تعمیرگاه ببرید . تعویض روغن ، تعویض دیسک و صفحه ف تعویض های دیگر قطعات مصرفی و …. هر قطعه ای که عمر محدود دارد و مصرفی می باشد را بموقع تعویض نمود .

تا از خسارت ها و تعمیرهای بی رویه خودرو جلوگیری شود و همچنین رانندگی مطمئن با خودروی سالم را تجربه کنید.

هزینه تعویض صفحه کلاچ لکسوس ES 350

هزینه یکی از مواردی است که بعد از انتخاب یک تعمیرگاه حرفه ای و تعمیرکار حرفه ای مورد توجه مالکان خودرو می باشد.

در تهران دیاگ هزینه دیاگ زنی و عیب خودرو رایگان می باشد. پس از تشخیص عیب خودرو تعمیرکار با کیفیتی بالاتر از نمایندگی خودرو را تا حد امکان تعمیر می کند و یا اگر نیاز به تعویض قطعه ای می باشد آن را تعویض می نماید.

برای اطلاع هزینه تعویض صفحه کلاچ لکسوس ES 350 می توانید با تعمیرکاران تهران دیاگ تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را به شما بدهند .

فراموش نکنید که تشخیص عیب خودرو به عهده تعمیرکار می باشد و هرگز خودسرانه نسبت به تعویض و تعمی قطعه ای اقدام نکنیدو تا منجر به خسارتهای بیشتر برای خودرو نشوید.

بخصوص در مورد خودروهای گران قیمت که هزینه های سنگینی را روی دست شما می گذارد.

تعویض صفحه کلاچ لکسوس ES 350

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *